הודעות דוברות
דוברות מד"א: לפני כשנה וחצי התמוטט שמגר ברק (46) בביתו …
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2019/03/5984794b500a1f71541678d8a1f8c943.jpg?w=708&ssl=1)
לפני כשנה וחצי התמוטט שמגר ברק (46) בביתו ברמת-גן, צוותי מד"א ביצעו בו החייאה שלאחר מכן הוא אושפז, התאושש ושוחרר.
בשבוע שעבר הזמין לברית המילה של בנו את צוות כונני מד"א שהצילו את חייו. מנכ"ל מד"א אלי בין , זכה לשמש כסנדק. "הם הצילו את חיי, תמיד אוקיר להם תודה" אמר האב המאושר. https://t.co/4et1d85B4K
לפני כשנה וחצי התמוטט שמגר ברק (46) בביתו ברמת-גן, צוותי מד"א ביצעו בו החייאה שלאחר מכן הוא אושפז, התאושש ושוחרר.
בשבוע שעבר הזמין לברית המילה של בנו את צוות כונני מד"א שהצילו את חייו. מנכ"ל מד"א אלי בין , זכה לשמש כסנדק. "הם הצילו את חיי, תמיד אוקיר להם תודה" אמר האב המאושר. pic.twitter.com/4et1d85B4K— מגן דוד אדום (@mda_israel) March 17, 2019
פורסם על ידי מגן דוד אדום
גאה להיות חלק מהאירגון הזה