מבזקיםתאונות דרכים
בת 4 נפצעה בינוני מפגיעת רכב בחיפה
ילדה כבת 4 נפגעה לפני זמן קצר (שלישי) מרכב ברחוב חטיבת כרמלי בחיפה. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו לה טיפול רפואי ופינו אותה לבית החולים רמב"ם בעיר כשהיא במצב בינוני ובהכרה מלאה.
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2019/03/7a300f8d7669260ab3b187f9d234b8a8.jpeg?resize=500%2C281&ssl=1)
ילדה כבת 4 נפגעה לפני זמן קצר (שלישי) מרכב ברחוב חטיבת כרמלי בחיפה. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו לה טיפול רפואי ופינו אותה לבית החולים רמב"ם בעיר כשהיא במצב בינוני ובהכרה מלאה.