מבזקיםצבא וביטחון
מבצע שב"חים בבאר גנים: "קבלנים יבדקו בביקורות פתע"
יחידת המתנדבים של השיטור הקהילתי במועצה האזורית חוף אשקלון (מתנדבים במדים-מתמי"ד) קיימו לפני מספר ימים מבצע למניעת פשיעה ואיתור שוהים בלתי חוקיים בישוב באר גנים. במסגרת זו השתתפו כ-15 מתנדבים אשר סיירו באתרי בנייה והפגינו נוכחות גדולה עם כלי רכב משטרתיים.
בפעילות זו נלכד שוהה בלתי חוקי אשר הועבר לחקירה והמשך טיפול בתחנת משטרת קרית מלאכי. בין המשתתפים במבצע: ארז לנקרי-השוטר הקהילתי באשכול הצפוני במועצה, המתנדבים וקב"ט מוסדות חינוך במועצה יגאל מצרפי.
רס״מ שלומי מגוז, שוטר המועצה, הדגיש בתדריך: "פועלים מהשטחים ללא אישורים מתאימים – לא אצלנו. קבלנים יבדקו בביקורות פתע, כל אתר בנייה יבוקר בהתאם ובמידה וימצא שוהה בלתי חוקי במבנה מסוים -הקבלן יידרש לתת הסברים".
• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2019/03/aa7faec0b2845bbf2ceb72394e6da7b4.jpeg?resize=500%2C375&ssl=1)