הודעות דוברות
נתניהו: למי שהיה לו ספק: מנכ״ל ״הקרן החדשה לישראל״…
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2019/04/b14dae1a6ca29cc6ca3b6911d7e81a3a.jpg?w=708&ssl=1)
למי שהיה לו ספק: מנכ״ל ״הקרן החדשה לישראל״, ארגון הגג של ארגוני השמאל הקיצוני (שוברים שתיקה, בצלם, עדאלה), קורא להצביע ללפיד וגנץ. ביום שלישי מצביעים לליכוד ועוצרים את ממשלת השמאל שלהם https://t.co/OZfFtv46Hl
למי שהיה לו ספק: מנכ״ל ״הקרן החדשה לישראל״, ארגון הגג של ארגוני השמאל הקיצוני (שוברים שתיקה, בצלם, עדאלה), קורא להצביע ללפיד וגנץ. ביום שלישי מצביעים לליכוד ועוצרים את ממשלת השמאל שלהם pic.twitter.com/OZfFtv46Hl
— Benjamin Netanyahu (@netanyahu) April 6, 2019
פורסם על ידי Benjamin Netanyahu