מבזקים
רוכב אופנוע התנגש ברכב שעמד בשול הדרך בכביש 5 ונפצע בינוני
רוכב אופנוע כבן 29 התנגש ברכב עומד בשול הדרך בכביש 5 סמוך למחלף תקווה. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו לו טיפול רפואי ופינו אותו לבית החולים בלינסון במצב בינוני עם חבלות בגפיים.
רוכב אופנוע כבן 29 התנגש ברכב עומד בשול הדרך בכביש 5 סמוך למחלף תקווה. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו לו טיפול רפואי ופינו אותו לבית החולים בלינסון במצב בינוני עם חבלות בגפיים.