מבזקיםפוליטי / מדיני
נתניהו: "לכו להצביע! זוהי מהות הדמוקרטיה"
ראש הממשלה בנימין נתניהו ורעייתו שרה הצביעו היום (שלישי) בבחירות, בקלפי בביה"ס "פולה בן גוריון" בירושלים. ראש הממשלה נתניהו אמר עם הצבעתו: "לכו להצביע! זוהי מהות הדמוקרטיה".
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2019/04/5c8748c9f4599f38a7273c71da4c3583.jpeg?resize=334%2C500&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2019/04/2a0bf0183fcb488da30734ffe6d598ab.jpeg?resize=500%2C317&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2019/04/9a27276c9c9de3a48dc30d7491355ae8.jpeg?resize=500%2C286&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2019/04/a103046ea69ddeaf3827e4b7b9227c1b.jpeg?resize=500%2C345&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2019/04/d85187d70dacc0870271d3eb019fe611.jpeg?resize=500%2C306&ssl=1)
ראש הממשלה בנימין נתניהו ורעייתו שרה הצביעו היום (שלישי) בבחירות, בקלפי בביה"ס "פולה בן גוריון" בירושלים. ראש הממשלה נתניהו אמר עם הצבעתו: "לכו להצביע! זוהי מהות הדמוקרטיה".