הודעות דוברות
נתניהו: אני לא מפחד מאיומים ואני לא נרתע מהתקשורת….
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2019/04/db8e2c9f058b4b18f8199d33e3548b03.jpg?w=708&ssl=1)
אני לא מפחד מאיומים ואני לא נרתע מהתקשורת. הציבור נתן בי אמון מלא, מובהק וחד-משמעי, ואני אמשיך לעשות הכל כדי לשרת אתכם, אזרחי ישראל https://t.co/h9gZ7PH0JS
אני לא מפחד מאיומים ואני לא נרתע מהתקשורת. הציבור נתן בי אמון מלא, מובהק וחד-משמעי, ואני אמשיך לעשות הכל כדי לשרת אתכם, אזרחי ישראל pic.twitter.com/h9gZ7PH0JS
— Benjamin Netanyahu (@netanyahu) April 16, 2019
פורסם על ידי Benjamin Netanyahu