מבזקים
גבר בן 30 נפצע בינוני-קשה מירי לעבר בית עסק בטמרה
גבר כבן 30 נפגע לפני זמן קצר (שני) מירי שבוצע לעבר בית עסק בטמרה. הוא פונה לבית החולים רמב"ם בחיפה כשהוא מוגדר במצב בינוני-קשה. הרקע לאירוע פלילי והמשטרה פתחה בסריקות לאיתור החשודים בירי.
גבר כבן 30 נפגע לפני זמן קצר (שני) מירי שבוצע לעבר בית עסק בטמרה. הוא פונה לבית החולים רמב"ם בחיפה כשהוא מוגדר במצב בינוני-קשה. הרקע לאירוע פלילי והמשטרה פתחה בסריקות לאיתור החשודים בירי.