הודעות דוברות
דוברות מד"א: אני מוטקה ויזל, מתנדב במגן דוד אדום מזה עש…
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2019/05/288df6a11243ee5016cb475b739b187e.jpg?w=708&ssl=1)
אני מוטקה ויזל, מתנדב במגן דוד אדום מזה עשורים רבים. אחי ואני עברנו 4 מחנות השמדה. אני, שעברתי את זוועות השואה ושרדתי, הקמתי בית בישראל וניצחתי, גאה להציל חיים במדינת ישראל לכבודם של השורדים ולזכר הקורבנות. עם ישראל חי! https://t.co/VTehtZTGrf
אני מוטקה ויזל, מתנדב במגן דוד אדום מזה עשורים רבים. אחי ואני עברנו 4 מחנות השמדה. אני, שעברתי את זוועות השואה ושרדתי, הקמתי בית בישראל וניצחתי, גאה להציל חיים במדינת ישראל לכבודם של השורדים ולזכר הקורבנות. עם ישראל חי! pic.twitter.com/VTehtZTGrf
— מגן דוד אדום (@mda_israel) May 1, 2019
פורסם על ידי מגן דוד אדום