הודעות דוברות
דוברות מד"א: בשעה 16:57 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א ב…
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2019/05/a4c2eb5a0781b6ea8db8855bb827eb19.jpg?w=708&ssl=1)
בשעה 16:57 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב כרמל על תאונת דרכים בין אופנוע ורכב מסחרי ביציאה מכביש 6 סמוך ליוקנעם. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח רמב״ם בחיפה רוכב אופנוע כבן 20 במצב קשה כשהוא סובל מחבלות בראש ובגפיים. https://t.co/CPo0dhD9Po
בשעה 16:57 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב כרמל על תאונת דרכים בין אופנוע ורכב מסחרי ביציאה מכביש 6 סמוך ליוקנעם. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח רמב״ם בחיפה רוכב אופנוע כבן 20 במצב קשה כשהוא סובל מחבלות בראש ובגפיים. pic.twitter.com/CPo0dhD9Po
— מגן דוד אדום (@mda_israel) May 6, 2019
פורסם על ידי מגן דוד אדום