הודעות דוברות
נתניהו: בשם כל אזרחי ישראל אני מבקש לשלוח תנחומים …
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2019/05/e661c2f3201d45a093ddf7ef35b2570c.jpg?w=708&ssl=1)
בשם כל אזרחי ישראל אני מבקש לשלוח תנחומים למשפחות ההרוגים מירי חמאס: משה פדר ז״ל, זאיד אל־חמאמדה ז״ל, משה אגדי ז״ל ופנחס מנחם פשווזמן ז״ל. יהי זכרם ברוך https://t.co/YzTXAx0tYt
בשם כל אזרחי ישראל אני מבקש לשלוח תנחומים למשפחות ההרוגים מירי חמאס: משה פדר ז״ל, זאיד אל־חמאמדה ז״ל, משה אגדי ז״ל ופנחס מנחם פשווזמן ז״ל. יהי זכרם ברוך pic.twitter.com/YzTXAx0tYt
— Benjamin Netanyahu (@netanyahu) May 7, 2019
פורסם על ידי Benjamin Netanyahu