חדשות הארץמבזקים
פורסמו שמות 3 מההרוגים באסון קריסת המנוף ביבנה
היום (שני) הותרו לפרסום שמותיהם של שני הרוגים נוספים באסון קריסת המנוף אמש באצר הבנייה בשד' ז'בוטינסקי ביבנה: יוני סבג, בן 33 מאור יהודה, הבעלים של חברת "האחים סבג בע"מ – הובלות ומנופים" שעבדה במקום לפירוק המנוף, ובן דקלו, תושב פרדס חנה ורמת גן בן 22 שהיה עובד בחברה.
אתמול הותר לפרסום שמו של ההרוג הנוסף באירוע: גיל חזאזי בן 51 מחדרה שעבד אף הוא בחברה והותיר אחריו אישה ושלוש בנות. פועל נוסף שנהרג באירוע שמו טרם הותר לפרסום.
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2019/05/9b0366373a5dad536fc8b6799bc2947c.jpeg?resize=500%2C209&ssl=1)
חיבים להעמיד למשפט את האשמים
אסור לתת חופש למי שיואשם באסון
המנופים ביבנה אתמול
( מאוד חבל ועצוב על האסון הקשה)
שעם – ישראל לא ידע צער .