חדשות הארץמבזקים
ראש העיר מעביר שידור חי מהחיפושים בכנרת – צפו
ראש עיריית טבריה רון קובי יצא הערב (ראשון) לחוף הדקל בכנרת בעקבות הדיווח על סירה ועליה חמישה אנשים אשר אבדו בכנרת. ראש העיר מעביר שידור חי בעמוד הפייסבוק שלו מהחיפושים בשטח. צפו.
ראש עיריית טבריה רון קובי יצא הערב (ראשון) לחוף הדקל בכנרת בעקבות הדיווח על סירה ועליה חמישה אנשים אשר אבדו בכנרת. ראש העיר מעביר שידור חי בעמוד הפייסבוק שלו מהחיפושים בשטח. צפו.
בטח התאכזב שנמצאו חיים….
בטח התאכזב שאחרי החיפושים התגלה שהנעדרים הם חרדים.חחחחחחחחח
רון קובי לא נשמע לי לא יודע למה