הודעות דוברות
נתניהו: כבכל יום ירושלים, גם היום קיימנו את טקס הז…
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2019/06/dfb3b263aeb5742af49e5d4652705c4a.jpg?w=708&ssl=1)
כבכל יום ירושלים, גם היום קיימנו את טקס הזיכרון הממלכתי לזכר יהודי אתיופיה שנספו בדרכם לישראל. יהיה זכרם של הנספים בדרך המובילה לירושלים – ברוך לנצח נצחים https://t.co/EOi6fRy8x4
כבכל יום ירושלים, גם היום קיימנו את טקס הזיכרון הממלכתי לזכר יהודי אתיופיה שנספו בדרכם לישראל. יהיה זכרם של הנספים בדרך המובילה לירושלים – ברוך לנצח נצחים pic.twitter.com/EOi6fRy8x4
— Benjamin Netanyahu (@netanyahu) June 2, 2019
פורסם על ידי Benjamin Netanyahu