מבזקיםתנועה ותחבורה
כביש 6 ממחלף מאחז לדרום נחסם בעקבות רכב העולה באש
כביש 6 ממחלף מאחז לדרום נחסם לפני זמן קצר (רביעי) לתנועה בעקבות רכב העולה באש. שוטרי משטרת ישראל נמצאים במקום ומכוונים את התנועה. מומלץ לנהגים לפנות לדרכים חלופיות.
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2019/06/0b98e12bdef9483a6879dfa11cd713c4.jpeg?resize=500%2C307&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2019/06/402460d227e33ed2088009c55aca7eed.jpeg?resize=500%2C349&ssl=1)
כביש 6 ממחלף מאחז לדרום נחסם לפני זמן קצר (רביעי) לתנועה בעקבות רכב העולה באש. שוטרי משטרת ישראל נמצאים במקום ומכוונים את התנועה. מומלץ לנהגים לפנות לדרכים חלופיות.