מבזקיםתאונות דרכים
גבר בן 34 נפגע באורח בינוני בתאונה בין 2 כלי רכב בהרצליה
גבר בן 34 נפגע לפני זמן קצר (חמישי) באורח בינוני בתאונה בין 2 כלי רכב ברחוב מנחם בגין בהרצליה. צוות מגן דוד אדום פינה אותו לבית החולים איכילוב להמשך קבלת טיפול רפואי.
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2019/05/1a0eae2c34e18876de4a4851493baa73-1.jpeg?resize=500%2C375&ssl=1)
גבר בן 34 נפגע לפני זמן קצר (חמישי) באורח בינוני בתאונה בין 2 כלי רכב ברחוב מנחם בגין בהרצליה. צוות מגן דוד אדום פינה אותו לבית החולים איכילוב להמשך קבלת טיפול רפואי.