הודעות דוברות
נתניהו: מלווה היום את התרגיל הענק של צה״ל בצפון. ה…
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2019/06/26679a097cdeae7cbb1992ec22f80dcf.-ה.jpg?w=708&ssl=1)
מלווה היום את התרגיל הענק של צה״ל בצפון. התרשמתי מאוד מרוח הלוחמים והמפקדים, ובעיקר מכוח ההשמדה של צה"ל. אני אומר לאויבים שלנו: לצה"ל יש כוח השמד גדול מאוד. אל תנסו אותנו https://t.co/JeKgLr5vlF
מלווה היום את התרגיל הענק של צה״ל בצפון. התרשמתי מאוד מרוח הלוחמים והמפקדים, ובעיקר מכוח ההשמדה של צה"ל. אני אומר לאויבים שלנו: לצה"ל יש כוח השמד גדול מאוד. אל תנסו אותנו pic.twitter.com/JeKgLr5vlF
— Benjamin Netanyahu (@netanyahu) June 19, 2019
פורסם על ידי Benjamin Netanyahu