הודעות דוברות
נתניהו: מסייר בבקעת הירדן עם היועץ לביטחון לאומי ש…
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2019/06/8751faea98b124f4aee8b07deacfde67.jpg?w=708&ssl=1)
מסייר בבקעת הירדן עם היועץ לביטחון לאומי של ארה״ב, ג׳ון בולטון. בכל הסכם שלום עתידי עמדתנו תהיה שנוכחותה של ישראל כאן חייבת להימשך – למען ביטחונה של ישראל, ולמען ביטחון כולם https://t.co/zIknImQYH8
מסייר בבקעת הירדן עם היועץ לביטחון לאומי של ארה״ב, ג׳ון בולטון. בכל הסכם שלום עתידי עמדתנו תהיה שנוכחותה של ישראל כאן חייבת להימשך – למען ביטחונה של ישראל, ולמען ביטחון כולם pic.twitter.com/zIknImQYH8
— Benjamin Netanyahu (@netanyahu) June 23, 2019
פורסם על ידי Benjamin Netanyahu