חדשות הארץמבזקים
מה עושה מנכ"ל משרד ראש הממשלה עם M16 בערבה?
בעוד עמיתיו של יואב הורוביץ, מנכ"ל משרד ראש הממשלה היוצא, עסוקים בקמפיין הבחירות, הוא התפנה לשירות מילואים כלוחם קרבי ביחידה מובחרת, הנמצאת בימים אלה באימונים בערבה התיכונה.
שם גם נפגש עם חברו למילואים, יוסי בן מנכ"ל חברת 'אמורפיקל' המייצרת סידן אמורפי המשווק לכל העולם, כולל סין, ומשמש כחלק מתוסף מזון לאסטרונאוטים, המונע בריחת סידן בחלל.
בתמונות: יואב הורוביץ ויוסי בן, בחוות האנטילופות בערבה התיכונה.
• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2019/06/a9d048337337aacbcb8b74895cc67d2f.jpeg?resize=500%2C378&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2019/06/9aec96623b6b5dce0d9f8af06682ca14.jpeg?resize=500%2C394&ssl=1)
אפשר להודות לו בשמנו נוטלי הדינסיטי על התוסף פורץ הדרך שעוזר לנו לשמר את הסידן גם בגילנו המתקדם…