הודעות דוברות
נתניהו: שמחים לארח בירושלים חברה נפלאה של מדינת יש…
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2019/06/75d2f2b619e12df8aa073986be7f27cd.jpg?w=708&ssl=1)
שמחים לארח בירושלים חברה נפלאה של מדינת ישראל, השגרירה לשעבר ניקי היילי ובעלה מייקל. עם ישראל מעריך מאוד את התמיכה האדירה שלה בישראל! https://t.co/sTtiI2fAKC
שמחים לארח בירושלים חברה נפלאה של מדינת ישראל, השגרירה לשעבר ניקי היילי ובעלה מייקל. עם ישראל מעריך מאוד את התמיכה האדירה שלה בישראל! pic.twitter.com/sTtiI2fAKC
— Benjamin Netanyahu (@netanyahu) June 27, 2019
פורסם על ידי Benjamin Netanyahu