ירי בוצע הערב (שני) משטח סיני שבמצרים לעבר השטחים החקלאיים במושב שבמועצה האזורית רמת הנגב. לא היו נפגעים ולא נגרם נזק. בעקבות האירוע פתח צה"ל בבדיקה ובנוסף תתקיים הערכת מצב על מנת לברר האם נעשה ירי מכוון או שמדובר בירי תועה.
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2019/07/8bcb99236bf7dde7e7c09c8bb7626b39.jpg?resize=500%2C284&ssl=1)
ירי בוצע הערב (שני) משטח סיני שבמצרים לעבר השטחים החקלאיים במושב שבמועצה האזורית רמת הנגב. לא היו נפגעים ולא נגרם נזק. בעקבות האירוע פתח צה"ל בבדיקה ובנוסף תתקיים הערכת מצב על מנת לברר האם נעשה ירי מכוון או שמדובר בירי תועה.