מבזקיםפוליטי / מדיני
עמיר פרץ נפגש עם בני גנץ: "סיכמנו לשמור על ערוץ הידברות פתוח"
יו״ר מפלגת העבודה ח"כ עמיר פרץ נפגש היום (ראשון) עם ח"כ בני גנץ יו״ר כחול לבן. ח"כ עמיר פרץ אמר: "היום התחלתי את סבב הפגישות שלי כיו״ר מפלגת העבודה עם ח״כ בני גנץ. הפגישה נערכה ברוח טובה של הערכה וכבוד הדדיים. סיכמנו לשמור על ערוץ הידברות פתוח".
בני גנץ אמר: "ערכתי היום פגישה ראשונה עם יו"ר העבודה הנבחר ח"כ עמיר פרץ. בירכתי את עמיר על בחירתו, דנו בנושאים שעל סדר היום וסיכמנו להמשיך ולשמור על ערוץ הידברות פתוח."
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2019/07/13a1841e7140fa1f09590c56222df23e.jpg?resize=500%2C298&ssl=1)