הודעות דוברות
דוברות מד"א: בשעה 18:28 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א ב…
בשעה 18:28 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב נגב על גבר שהוכש ע"י נחש והובא לתחנת מד"א בערד. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח סורוקה גבר כבן 24 במצב קשה כשהוא מחוסר הכרה.
בשעה 18:28 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב נגב על גבר שהוכש ע"י נחש והובא לתחנת מד"א בערד. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח סורוקה גבר כבן 24 במצב קשה כשהוא מחוסר הכרה.
— מגן דוד אדום (@mda_israel) July 8, 2019
פורסם על ידי מגן דוד אדום