מבזקים
כביש 1: אוטובוס עולה באש במחלף נווה אילן, הכביש נחסם לתנועה
כביש 1 ממחלף נווה אילן למזרח נחסם לתנועה לפני זמן קצר (שלישי) בעקבות אוטובוס עולה באש. שוטרי משטרת ישראל נמצאים במקום ומכוונים את התנועה. מומלץ לנהגים לפנות לדרכים חלופיות.
כביש 1 ממחלף נווה אילן למזרח נחסם לתנועה לפני זמן קצר (שלישי) בעקבות אוטובוס עולה באש. שוטרי משטרת ישראל נמצאים במקום ומכוונים את התנועה. מומלץ לנהגים לפנות לדרכים חלופיות.