הודעות דוברות
דוברות מד"א: בשעה 20:54 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א ב…
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2019/07/ba9b4129bc543b0f0b712c2262dd27e3.jpg?w=708&ssl=1)
בשעה 20:54 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על פצוע מירי ברחוב אבישי אלשווילי בלוד. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח אסף הרופא אישה בשנות ה 50 במצב בינוני עד קשה בהכרה. https://t.co/fiIehZm7HM
• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן
בשעה 20:54 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על פצוע מירי ברחוב אבישי אלשווילי בלוד. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח אסף הרופא אישה בשנות ה 50 במצב בינוני עד קשה בהכרה. pic.twitter.com/fiIehZm7HM
— מגן דוד אדום (@mda_israel) July 29, 2019
פורסם על ידי מגן דוד אדום