הודעות דוברות
דוברות מד"א: בשעה 15:54 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א ע…
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2019/08/fa31a18321990d01fa8369380ce462a1.jpg?w=708&ssl=1)
בשעה 15:54 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א על 3 בני אדם בהם ילדה כבת 5, שנתקעו במהלך שייט על אופנוע ים בכנרת. צוות סירת הים-בולנס של מדא העלה את השלושה על הסירה, והעביר אותם אל החוף ללא פגע. צוות הים-בולנס עומדים בכוננות באופן קבוע, וכבר טיפלו במספר נפגעים, https://t.co/LChyNv8COi
בשעה 15:54 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א על 3 בני אדם בהם ילדה כבת 5, שנתקעו במהלך שייט על אופנוע ים בכנרת. צוות סירת הים-בולנס של מדא העלה את השלושה על הסירה, והעביר אותם אל החוף ללא פגע. צוות הים-בולנס עומדים בכוננות באופן קבוע, וכבר טיפלו במספר נפגעים, pic.twitter.com/LChyNv8COi
— מגן דוד אדום (@mda_israel) August 1, 2019
פורסם על ידי מגן דוד אדום