הודעות דוברות
דובר צה"ל: בשעות הבוקר נכנס כלי שיט פלסטיני לשטח האסו…
בשעות הבוקר נכנס כלי שיט פלסטיני לשטח האסור לכניסה במערב רצועת עזה, תוך הפרת ההוראות הביטחוניות והנחיות זרוע הים. לוחמי צה"ל פעלו לעצור את כלי השיט בהתאם להוראות הפתיחה באש. הכלי נתפס והחשוד עליו הועבר לחקירת כוהב״ט
בשעות הבוקר נכנס כלי שיט פלסטיני לשטח האסור לכניסה במערב רצועת עזה, תוך הפרת ההוראות הביטחוניות והנחיות זרוע הים. לוחמי צה"ל פעלו לעצור את כלי השיט בהתאם להוראות הפתיחה באש. הכלי נתפס והחשוד עליו הועבר לחקירת כוהב״ט
— צבא ההגנה לישראל (@idfonline) August 5, 2019
פורסם על ידי צבא ההגנה לישראל