מבזקיםתאונות דרכים
רעננה: איבדה שליטה ונכנסה ללובי של בית האבות, 3 נפצעו קל
לפני זמן קצר (חמישי) הוזעקו צוותי מד"א ומתנדבי מד"א -הצלה פתח תקווה לבית אבות ברעננה, עקב דיווח על נהגת רכב שאיבדה שליטה ונכנסה לתוך לובי הכניסה של בית אבות ברעננה. החובשים, וצוותי מד"א העניקו טיפול רפואי ל-3 פצועים באורח קל ביניהם נהגת הרכב.
החובש רפאל נהרי מיחידת האופנועים של מד"א – הצלה פתח תקווה הוסיף כי "מדובר בנס של ממש שלא היו נפגעים רבים יותר ובדרגות חמורות יותר . נהגת הרכב ועוד שני דיירים נפצעו באורח קל ,ביצענו להם בדיקות רפואיות וטיפול ראשוני במקום ומתוכם שני פצועים פונו להמשך טיפול."
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2019/08/523f108bf0ad62d24fe6a53e1593fd82.jpeg?resize=500%2C281&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2019/08/67984076fb1c938809127476db4a4461.jpeg?resize=500%2C281&ssl=1)