מבזקיםתאונות דרכים
גבר ואישה נפצעו בינוני בתאונת דרכים סמוך למחלף קריית גת
לפני זמן קצר (שני) אירעה תאונת דרכים בין שני כלי רכב פרטיים במחלף קריית גת מכביש 6 לכביש 35. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי לגבר בן 35 במצב בינוני שפונה לבית החולים ברזילי באשקלון כשהוא סובל מחבלה רב מערכתית, ולאישה בת 40 במצב קל-בינוני שפונתה לבית החולים סורוקה בבאר שבע עם חבלת ראש. בוחני אגף התנועה במרחב לכיש שבמשטרת ישראל חוקרים את נסיבות התאונה.
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2018/10/IMG-20131014-WA0069.jpg?resize=500%2C375&ssl=1)