הודעות דוברות
נתניהו: אני גאה בחיילות שלנו ובלוחמות שלנו שתורמות…
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2019/08/ee279469beefe0289bcb8d519a67e4e6.jpg?w=708&ssl=1)
אני גאה בחיילות שלנו ובלוחמות שלנו שתורמות לביטחון ישראל. רק בשבוע שעבר הן סייעו לסכל פיגוע רצחני מכיוון רצועת עזה. שירות נשים בצה"ל לא פוגע בביטחון ישראל – הוא תורם לביטחון ישראל. https://t.co/sHYQzJO8h2
אני גאה בחיילות שלנו ובלוחמות שלנו שתורמות לביטחון ישראל. רק בשבוע שעבר הן סייעו לסכל פיגוע רצחני מכיוון רצועת עזה. שירות נשים בצה"ל לא פוגע בביטחון ישראל – הוא תורם לביטחון ישראל. pic.twitter.com/sHYQzJO8h2
— Benjamin Netanyahu (@netanyahu) August 21, 2019
פורסם על ידי Benjamin Netanyahu