כ-70 אלף מטיילים ביקרו היום (שבת) בשמורות הטבע והגנים הלאומיים. בשבת החמה בחרו המטיילים לבלות באתרי המים. בין האתרים הבולטים היום היו: הגן הלאומי גן השלושה (הסחנה), מצדה, קיסריה וחורשת טל. בין השמורות בלטו עין גדי, נחל שניר ושפך נחל דליות (המג'רסה).
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2019/08/fc1923d6fe2108e5d5f566704babec69.jpeg?resize=500%2C243&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2019/08/7801878158e719bf13040b81e5042ee7.jpeg?resize=500%2C243&ssl=1)
כ-70 אלף מטיילים ביקרו היום (שבת) בשמורות הטבע והגנים הלאומיים. בשבת החמה בחרו המטיילים לבלות באתרי המים. בין האתרים הבולטים היום היו: הגן הלאומי גן השלושה (הסחנה), מצדה, קיסריה וחורשת טל. בין השמורות בלטו עין גדי, נחל שניר ושפך נחל דליות (המג'רסה).