כלי תקשורת בעזה דיווחו לפני זמן קצר (שלישי) כי פיצוץ עז אירע ליד הכיכר אל-דדוח באזור תל אל-הווא ממערב לעיר עזה. מדובר בפיצוץ באופנוע, שני רוכבים נהרגו ושני צעירים ואישה נפצעו.
על פי דיווחים שני ההרוגים הם פעילים של הג'יהאד האסלאמי: מגאד סלמה מג'יד אל-נאדים ועלאא זיאד גרבלי שניהם בני 32. כמו כן נפוצו דיווחים על תקיפה ישראלית אך לפי שעה צה"ל מכחיש כל קשר לאירוע.
גדודי אל-קודס, הזרוע הצבאית של ארגון הג'יהאד האסלאמי פרסמו לפני דקות אחדות הודעה ובה נכתב: "אנו קוראים לאחים בתקשורת, לעיתונאים ופעילים, להיות מדויקים ואמינים בפרסום החדשות הקשורות לגדודי אל-קודס, ולא להפיץ שום חדשות, אלא באמצעות המקורות הרשמיים של הארגון בלבד – האתר והקבוצות הרשמיות של גדודי אל-קודס דרך פלטפורמות המדיה החברתית".
• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן
משרד הפנים הפלסטיני בעזה מסר כי "שני שוטרים נהרגו בפיצוץ סמוך למחסום משטרתי בצומת אל-דדוח דרומית לעיר עזה".
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2019/08/093f65e0e3db7968e922ef02c244a574.jpeg?resize=375%2C500&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2019/08/23e185e506825b8050503c47ef4f1765.jpeg?resize=500%2C500&ssl=1)