לפני זמן קצר (שבת) חדרו ארבעה מחבלים מצפון רצועת עזה לתוך שטח ישראל. המחבלים גרמו נזק לגדר המערכת, גנבו ציוד צבאי ונמלטו בחזרה לשטח הרצועה בטרם הגיעו כוחות צה"ל לנקודה. בכלי התקשורת בעזה פרסמו תמונות בהם נראים המחבלים והציוד שנגנב.
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2019/09/df35a34f0612c59c93f985ba5bed3a5d-500x289.jpeg?resize=500%2C289&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2019/09/b31c867738cd5613a0ca5e8ff3a0b579-500x375.jpeg?resize=500%2C375&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2019/09/aa5c42e592abcb47b499e9d48564e351-500x353.jpeg?resize=500%2C353&ssl=1)
לפני זמן קצר (שבת) חדרו ארבעה מחבלים מצפון רצועת עזה לתוך שטח ישראל. המחבלים גרמו נזק לגדר המערכת, גנבו ציוד צבאי ונמלטו בחזרה לשטח הרצועה בטרם הגיעו כוחות צה"ל לנקודה. בכלי התקשורת בעזה פרסמו תמונות בהם נראים המחבלים והציוד שנגנב.
נתניהו תגיב
בתגובה לתקוף כל מבנה שמכיל ציוד כלשהו .