הודעות דוברות
נתניהו: בשבוע הבא אני מבקש שתתנו לי הכוח – ותצביעו…
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2019/09/55cf391c0cda713fc28ce98ed336bdec.jpg?w=708&ssl=1)
בשבוע הבא אני מבקש שתתנו לי הכוח – ותצביעו מחל – כדי שאחיל את הריבונות הישראלית על בקעת הירדן מייד לאחר הבחירות. זה יהיה הצעד הראשון להחלת הריבונות הישראלית על יהודה ושומרון ואזורים נוספים. למען הדורות הבאים – תנו לי את הכוח לפעול למען בטחון ישראל 🇮🇱 https://t.co/OYbbKJ6cEi
בשבוע הבא אני מבקש שתתנו לי הכוח – ותצביעו מחל – כדי שאחיל את הריבונות הישראלית על בקעת הירדן מייד לאחר הבחירות. זה יהיה הצעד הראשון להחלת הריבונות הישראלית על יהודה ושומרון ואזורים נוספים. למען הדורות הבאים – תנו לי את הכוח לפעול למען בטחון ישראל 🇮🇱 pic.twitter.com/OYbbKJ6cEi
— Benjamin Netanyahu (@netanyahu) September 10, 2019
פורסם על ידי Benjamin Netanyahu