הודעות דוברות
דובר צה"ל: היום התקיים טקס ההתייחדות השנתי לזכר חללי …
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2019/09/41692e8b765b4860d0cf78871c8abc0e.jpg?w=708&ssl=1)
היום התקיים טקס ההתייחדות השנתי לזכר חללי חיל התותחנים, באנדרטת הזיכרון "בית התותחן" שבעיר זיכרון יעקב. הטקס נערך במעמד ראש המטה הכללי, רב-אלוף אביב כוכבי.
מערכי וגדודי חיל התותחנים ביצעו ויבצעו פעילות עצימה בהגנה על המדינה ושמירה על ביטחון אזרחיה. חיל התותחנים שכל 794 לוחמים https://t.co/xAbBYZtXWC
• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן
היום התקיים טקס ההתייחדות השנתי לזכר חללי חיל התותחנים, באנדרטת הזיכרון "בית התותחן" שבעיר זיכרון יעקב. הטקס נערך במעמד ראש המטה הכללי, רב-אלוף אביב כוכבי.
מערכי וגדודי חיל התותחנים ביצעו ויבצעו פעילות עצימה בהגנה על המדינה ושמירה על ביטחון אזרחיה. חיל התותחנים שכל 794 לוחמים pic.twitter.com/xAbBYZtXWC— צבא ההגנה לישראל (@idfonline) September 12, 2019
פורסם על ידי צבא ההגנה לישראל