הודעות דוברות
דובר צה"ל: היום, נכנס לתפקידו כדובר צה"ל תת-אלוף הדי …
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2019/09/58a3e0d008a70e823a75ad53c09815b4.jpg?w=708&ssl=1)
היום, נכנס לתפקידו כדובר צה"ל תת-אלוף הדי זילברמן. טקס החילופים נערך במחנה "אביב", במעמד ראש אגף המבצעים, אלוף אהרון חליוה, מפקדים, בני משפחה ומוזמנים נוספים.
תת-אלוף הדי זילברמן מחליף בתפקידו את תת-אלוף רונן מנליס, אשר כיהן בתפקיד זה בשנתיים וחצי האחרונות https://t.co/pzbNH3IxUr
היום, נכנס לתפקידו כדובר צה"ל תת-אלוף הדי זילברמן. טקס החילופים נערך במחנה "אביב", במעמד ראש אגף המבצעים, אלוף אהרון חליוה, מפקדים, בני משפחה ומוזמנים נוספים.
תת-אלוף הדי זילברמן מחליף בתפקידו את תת-אלוף רונן מנליס, אשר כיהן בתפקיד זה בשנתיים וחצי האחרונות pic.twitter.com/pzbNH3IxUr— צבא ההגנה לישראל (@idfonline) September 15, 2019
פורסם על ידי צבא ההגנה לישראל