הודעות דוברות
דובר צה"ל: "כוחנו בקדמה, בטכנולוגיה ובמדע, אבל יותר מ…
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2019/09/10a910dcecce75553b620a593306c8c2.jpg?w=708&ssl=1)
"כוחנו בקדמה, בטכנולוגיה ובמדע, אבל יותר מכך – ברוח האנושית": תת-אלוף עודד כהן מונה היום למפקד בסיס תל-נוף, והחליף בתפקידו את תת-אלוף פלג ניאגו, אשר כיהן בתפקיד זה בשנתיים האחרונות.
לפרטים המלאים: https://t.co/tqiffp7L11 https://t.co/mVc6n5bXMN
"כוחנו בקדמה, בטכנולוגיה ובמדע, אבל יותר מכך – ברוח האנושית": תת-אלוף עודד כהן מונה היום למפקד בסיס תל-נוף, והחליף בתפקידו את תת-אלוף פלג ניאגו, אשר כיהן בתפקיד זה בשנתיים האחרונות.
לפרטים המלאים: https://t.co/tqiffp7L11 pic.twitter.com/mVc6n5bXMN— צבא ההגנה לישראל (@idfonline) September 24, 2019
פורסם על ידי צבא ההגנה לישראל