הודעות דוברות
נתניהו: שמחתי לארח את חיילינו בסוכתנו שבבית ראש המ…
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2019/10/b16fc5bc5e2adf48604d5bfe3c314106.jpg?w=708&ssl=1)
שמחתי לארח את חיילינו בסוכתנו שבבית ראש הממשלה. אני גאה באלכסנדר, אדי ואלכסנדרה – חיילים בודדים שעשו עלייה והתנדבו לשרת בצה״ל. חג סוכות שמח! https://t.co/swxJiF8Ddv
שמחתי לארח את חיילינו בסוכתנו שבבית ראש הממשלה. אני גאה באלכסנדר, אדי ואלכסנדרה – חיילים בודדים שעשו עלייה והתנדבו לשרת בצה״ל. חג סוכות שמח! pic.twitter.com/swxJiF8Ddv
— Benjamin Netanyahu (@netanyahu) October 13, 2019
פורסם על ידי Benjamin Netanyahu