הודעות דוברות
דוברות מד"א: בשעה 19:31 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א ב…
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2019/10/e9a265fc238dc553374b4e75de347c54.jpg?w=708&ssl=1)
בשעה 19:31 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב כרמל על אופנוע עם 2 רוכבים שנפגע מרכב בשדרות ההגנה בחיפה. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח רמב"ם 4 פצועים, בהם: גבר כבן 25 במצב קשה עם חבלות בבטן ובגפיים, גבר כבן 24 במצב בינוני חבלות בגפיים ו-2 קל מהרכב. https://t.co/rrEGnDjGyg
בשעה 19:31 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב כרמל על אופנוע עם 2 רוכבים שנפגע מרכב בשדרות ההגנה בחיפה. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח רמב"ם 4 פצועים, בהם: גבר כבן 25 במצב קשה עם חבלות בבטן ובגפיים, גבר כבן 24 במצב בינוני חבלות בגפיים ו-2 קל מהרכב. pic.twitter.com/rrEGnDjGyg
— מגן דוד אדום (@mda_israel) October 14, 2019
פורסם על ידי מגן דוד אדום