הודעות דוברות
דוברות מד"א: בשעה 18:51 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א ב…
בשעה 18:51 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על אופנוע שהתהפך בכביש 431 ממחלף ענבה למחלף נשרים. צוותי מד"א מעניקים טיפול ומפנים לבי"ח אסף הרופא גבר בשנות ה20 במצב קשה עם פגיעה רב מערכתית. במקום נערכות סריקות לאיתור רוכבת נוספת שהייתה ככל הנראה על האופנוע. עדכון בהמשך.
בשעה 18:51 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על אופנוע שהתהפך בכביש 431 ממחלף ענבה למחלף נשרים. צוותי מד"א מעניקים טיפול ומפנים לבי"ח אסף הרופא גבר בשנות ה20 במצב קשה עם פגיעה רב מערכתית. במקום נערכות סריקות לאיתור רוכבת נוספת שהייתה ככל הנראה על האופנוע. עדכון בהמשך.
— מגן דוד אדום (@mda_israel) October 21, 2019
פורסם על ידי מגן דוד אדום