הודעות דוברות
נתניהו: גיבורת ישראל מרסל ניניו הובאה היום למנוחות…
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2019/10/1d4767c0785b9d9f0d095d2050f1d143.jpg?w=708&ssl=1)
גיבורת ישראל מרסל ניניו הובאה היום למנוחות. מרסל פעלה באומץ לב ובמסירות נפש למען ביטחון ישראל כחלק מרשת ריגול שפעלה במצרים בשנות ה-50. היא ריצתה על כך 15 שנות מאסר במצרים, לפני ששבה לישראל. בשם כל אזרחי ישראל – אני מצדיע לה בהערכה ובהוקרת תודה. יהי זכרה ברוך. https://t.co/ug5BvaEffS
גיבורת ישראל מרסל ניניו הובאה היום למנוחות. מרסל פעלה באומץ לב ובמסירות נפש למען ביטחון ישראל כחלק מרשת ריגול שפעלה במצרים בשנות ה-50. היא ריצתה על כך 15 שנות מאסר במצרים, לפני ששבה לישראל. בשם כל אזרחי ישראל – אני מצדיע לה בהערכה ובהוקרת תודה. יהי זכרה ברוך. pic.twitter.com/ug5BvaEffS
— Benjamin Netanyahu (@netanyahu) October 25, 2019
פורסם על ידי Benjamin Netanyahu