חדשות הארץמבזקים
נגמר הקיץ: על פי הנחיית משרד הפנים מחר תסתיים עונת הרחצה
מרשות הכינרת נמסר היום (ראשון) כי על פי הנחיית משרד הפנים , מחר יום שני כ"ט בתשרי תש"פ , ה- 28.10 תסתיים עונת הרחצה בחופי הכינרת ותופסק פעילות תחנות ההצלה בכל חופי ישראל לרבות חופי הכינרת השקטים: צינברי, ברניקי, שקמים, חוקוק צפון, מפרץ אמנון, כינר, דוגית, גולן- קטע 13, צאלון, כורסי, לבנון, חלוקים וגופרה.
עוד נמסר מרשות הכינרת כי למרות הגשמים שירדו, ירד מפלס הכינרת ב- 0.5 ס"מ, לכינרת חסרים עוד 3.015 מטרים לקו העליון האדום, והמפלס גבוה ב- 1.185 מטרים מהקן האדום התחתון.
ברשות הכינרת, מקווים לחורף עם משקעים רבים, וגשמי ברכה לטובת שטחי החקלאות והבר, זרימה בנחלים ויתרמו לעליית המפלס בכינרת.
• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2019/10/7411743aa25320db9e42cbab353eed74.jpeg?resize=500%2C281&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2019/10/0fa9ed56dd81dd45695ea3a409a0182c.jpeg?resize=500%2C281&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2019/10/564de2226099d9c359935fd37a6f0edb.jpeg?resize=500%2C281&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2019/10/8995b36b27903ab8c663dc7f8204a51f.jpeg?resize=500%2C281&ssl=1)