הודעות דוברות
דוברות מד"א: בהמשך לתאונה בכביש 90: חובשים ופראמדיקים ש…
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2019/10/1572534097_805_a79a27dff4a48e1ad691c78a1f43f922.jpg?w=708&ssl=1)
בהמשך לתאונה בכביש 90: חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים במסוק מד"א לבי"ח סורוקה את שני רוכבי האופנוע, צעירים כבני 20 במצב קשה, עם חבלה רב מערכתית. https://t.co/30tkgXDhzD
בהמשך לתאונה בכביש 90: חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים במסוק מד"א לבי"ח סורוקה את שני רוכבי האופנוע, צעירים כבני 20 במצב קשה, עם חבלה רב מערכתית. pic.twitter.com/30tkgXDhzD
— מגן דוד אדום (@mda_israel) October 31, 2019
פורסם על ידי מגן דוד אדום