הודעות דוברות
דוברות מד"א: לא משחקים עם החיים! לפני שיוצאים לרכיבה, מ…
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2019/11/8e8542cb34341fd61e2f7ea023da916b.jpg?w=708&ssl=1)
לא משחקים עם החיים! לפני שיוצאים לרכיבה, מצטיידים בקסדה! עשרות תאונות בכל חודש, חלקן קטלניות. #מגן_דוד_אדום קורא לכם להיזהר בדרכים, לשמור על הכללים ובעיקר – על החיים.
#במקרה_חירום_חייגו_101 #ארגון_ההצלה_הלאומי https://t.co/bG4hzQMiCa
לא משחקים עם החיים! לפני שיוצאים לרכיבה, מצטיידים בקסדה! עשרות תאונות בכל חודש, חלקן קטלניות. #מגן_דוד_אדום קורא לכם להיזהר בדרכים, לשמור על הכללים ובעיקר – על החיים.#במקרה_חירום_חייגו_101 #ארגון_ההצלה_הלאומי pic.twitter.com/bG4hzQMiCa
— מגן דוד אדום (@mda_israel) November 10, 2019
פורסם על ידי מגן דוד אדום