הודעות דוברות
דוברות מד"א: בהמשך לאזעקות שנשמעו הלילה מהשעה 23:00 ועד…
בהמשך לאזעקות שנשמעו הלילה מהשעה 23:00 ועד לשעה זו 07:30.
במוקד 101 של מד"א לא התקבלו שיחות על נפגעים כתוצאה מפגיעת רק״ק, צוותי מד"א הוזנקו לטפל ב-10 בני אדם, מהם; 5 נפגעי חרדה ו-5 שנפלו ונחבלו בזמן ריצה למרחב מוגן מתוכם תינוק כבן שנה שנפל יחד עם אימו ונחבל קל בראשו, בעיר אשדוד.
בהמשך לאזעקות שנשמעו הלילה מהשעה 23:00 ועד לשעה זו 07:30.
במוקד 101 של מד"א לא התקבלו שיחות על נפגעים כתוצאה מפגיעת רק״ק, צוותי מד"א הוזנקו לטפל ב-10 בני אדם, מהם; 5 נפגעי חרדה ו-5 שנפלו ונחבלו בזמן ריצה למרחב מוגן מתוכם תינוק כבן שנה שנפל יחד עם אימו ונחבל קל בראשו, בעיר אשדוד.— מגן דוד אדום (@mda_israel) November 14, 2019
פורסם על ידי מגן דוד אדום