הודעות דוברות
דוברות מד"א: עדכון לתאונה בכביש 4: חובשים ופראמדיקים של…
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2019/11/8c43eb6ffd813ac8a81a3c46d8447767.jpg?w=708&ssl=1)
עדכון לתאונה בכביש 4: חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח שיבא בתל השומר גבר בן 32 במצב בינוני עם חבלת ראש. https://t.co/QrmblwQlfA
עדכון לתאונה בכביש 4: חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח שיבא בתל השומר גבר בן 32 במצב בינוני עם חבלת ראש. pic.twitter.com/QrmblwQlfA
— מגן דוד אדום (@mda_israel) November 17, 2019
פורסם על ידי מגן דוד אדום