הודעות דוברות
דובר צה"ל: "נמשיך להיות ערוכים, נמשיך לפעול יחד למען …
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2019/11/fed9d89d54803d7f302ac1006f45b5fb.jpg?w=708&ssl=1)
"נמשיך להיות ערוכים, נמשיך לפעול יחד למען ביטחון התושבים": מפקד עוצבת ״הבשן״, תת-אלוף עמית פישר, נפגש היום עם ראשי רשויות בגזרת הגולן והחרמון. בפגישה השתתפו מפקד החטיבה המרחבית ״הגולן והחרמון״, אלוף-משנה אבינועם אמונה, וקציני העורף וההגנה המרחבית בעוצבה.
https://t.co/RX6G5Ty4Py https://t.co/4XgzEIpEK7
"נמשיך להיות ערוכים, נמשיך לפעול יחד למען ביטחון התושבים": מפקד עוצבת ״הבשן״, תת-אלוף עמית פישר, נפגש היום עם ראשי רשויות בגזרת הגולן והחרמון. בפגישה השתתפו מפקד החטיבה המרחבית ״הגולן והחרמון״, אלוף-משנה אבינועם אמונה, וקציני העורף וההגנה המרחבית בעוצבה.
https://t.co/RX6G5Ty4Py pic.twitter.com/4XgzEIpEK7— צבא ההגנה לישראל (@idfonline) November 20, 2019
פורסם על ידי צבא ההגנה לישראל