כ-70 אלף מטיילים פקדו השבת את שמורות הטבע והגנים הלאומיים. בין האתרים הבולטים היו: קיסריה, מצדה, ירקון תל אפק, עין אפק ועין גדי. בנוסף ערכה רשות הטבע והגנים פעילויות הסברה בנושא כרישים ושמירת טבע בפארק הכרמל.
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2019/12/3cf0236130a7995f42541efd67e52df7.jpeg?resize=375%2C500&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2019/12/c885f3ef05a75386991892b71bd0cbcd.jpeg?resize=500%2C375&ssl=1)
כ-70 אלף מטיילים פקדו השבת את שמורות הטבע והגנים הלאומיים. בין האתרים הבולטים היו: קיסריה, מצדה, ירקון תל אפק, עין אפק ועין גדי. בנוסף ערכה רשות הטבע והגנים פעילויות הסברה בנושא כרישים ושמירת טבע בפארק הכרמל.