גנץ: אירחתי היום בלשכתי ראשי רשויות מעוטף עזה. …
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2019/12/ff395fd0c01fc506370865f0260cd6c6.jpg?w=708&ssl=1)
אירחתי היום בלשכתי ראשי רשויות מעוטף עזה. הבטחתי להם שלא משנה מה יקרה ב-36 השעות הקרובות, אתמוך בכל פעולה הקשורה בצרכי הפיתוח והביטחון שלהם ובכלל המרחבים המבצעיים של מדינתנו.
אני אגבה כל ממשלה בכל פעולה שתביא לשקט ארוך טווח ופיתוח לתושבי הדרום. בנושאים כאלו-כולנו מאוחדים. https://t.co/8zRKmliSgv
אירחתי היום בלשכתי ראשי רשויות מעוטף עזה. הבטחתי להם שלא משנה מה יקרה ב-36 השעות הקרובות, אתמוך בכל פעולה הקשורה בצרכי הפיתוח והביטחון שלהם ובכלל המרחבים המבצעיים של מדינתנו.
אני אגבה כל ממשלה בכל פעולה שתביא לשקט ארוך טווח ופיתוח לתושבי הדרום. בנושאים כאלו-כולנו מאוחדים. pic.twitter.com/8zRKmliSgv— בני גנץ – Benny Gantz (@gantzbe) December 10, 2019
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי בני גנץ – Benny Gantz – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.