המשטרה: ביומיים האחרונים ערכו שוטרי משטרת ישראל תרגיל המדמה התמודדות עם מזג או…
ביומיים האחרונים ערכו שוטרי משטרת ישראל תרגיל המדמה התמודדות עם מזג אוויר סוער וקיצוני ברחבי הארץ, במטרה לשפר את הכשירות והמוכנות לאירועי חירום. התרגיל כלל שיתוף פעולה עם כל גופי החירום וההצלה, בהובלת המשרד לביטחון הפנים. סנ"צ שלומי בכר, ראש ענף מבצעים במחוז י-ם, מספר על הפעילות pic.twitter.com/2VOR8s8MgD
— משטרת ישראל (@IL_police) December 12, 2019
ביומיים האחרונים ערכו שוטרי משטרת ישראל תרגיל המדמה התמודדות עם מזג אוויר סוער וקיצוני ברחבי הארץ, במטרה לשפר את הכשירות והמוכנות לאירועי חירום. התרגיל כלל שיתוף פעולה עם כל גופי החירום וההצלה, בהובלת המשרד לביטחון הפנים. סנ"צ שלומי בכר, ראש ענף מבצעים במחוז י-ם, מספר על הפעילות pic.twitter.com/2VOR8s8MgD
— משטרת ישראל (@IL_police) December 12, 2019
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי משטרת ישראל
– התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.